• image01
    Castelul de Apa
  • image02
    Fantana Cinetica
  • image03
    Macheta Podul Lui Traian
  • image04
    Teatrul si Fantana Cinetica
Principală Înregistrare RSS
Bine aţi venit, Vizitator
Primaria DTS
Consiliu Local
Taxe si Impozite
Sondajul nostru
Ce calificativ merita orasul nostru?
Total răspunsuri: 20
Statistici

Total online: 1
Vizitatori: 1
Utilizatori: 0
Info Publice
Căutare
Calendar
«  Octombrie 2018  »
LnMrMrcJoiVnSaDm
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Arhiva materialelor

                                                                                   
 

Tabel Consilieri

 
 

 Nume Prenume

 
 

 Adresa E-mail

 
 

 Butusina Elena

 
 

 butusina.elena@primariadrobeta.ro

 
 

 Budulan Alin

 
 

 budulan.alin@primariadrobeta.ro

 
 

 Mura Cristian

 
 

Mura.cristian@primariadrobeta.ro

 
 

Golea Mihaela Carmen

 
 

Golea.mihaela.carmen@primariadrobeta.ro

 
 

 Argintoianu Doru

 
 

Argintoianu.doru@primariadrobeta.ro

 
 

Nanciu Antonela Renatta

 
 

Nanciu.antonela.renatta@primariadrobeta.ro

 
 

 Vuvrea Nicolae

 
 

Vuvrea.nicolae@primariadrobeta.ro

 
 

Marculescu Dumitru

 
 

Marculescu.dumitru@primariadrobeta.ro

 
 

Stanisoara Andrei

 
 

Stanisoara.andrei@primariadrobeta.ro

 
 

Folescu  Cornel

 
 

Folescu.cornel@primariadrobeta.ro

 
 

Robu Cosmin

 
 

Robu.cosmin@primariadrobeta.ro

 
 

Grosu Mircea

 
 

Grosu.mircea@primariadrobeta.ro

 
 

Bolocan Constantin

 
 

Bolocan.constantin@primariadrobeta.ro

 
 

Carindatoiu Marian

 
 

Carindatoiu.marian@primariadrobeta.ro

 
 

Iordache Ion

 
 

Iordache.ion@primariadrobeta.ro

 
 

Nicolicea Liviu

 
 

Nicolicea.liviu@primariadrobeta.ro

 
 

Medragoniu Gabriel

 
 

Medragoniu.gabriel@primariadrobeta.ro

 
 

Nicolae Veronica Simona

 
 

Nicolae.veronica.simona@primariadrobeta.ro